Aktualności

PRACUJEMY NORMALNIE!!!

Szanowni Klienci!
Zadbaliśmy o wszystkie środki ostrożności i stosujemy się do zaleceń Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, w związku z tym PRACUJEMY NORMALNIE.

Zapraszamy na zakupy:
Pon - Pt: 9.00-18.00
Sob: 9.00-15.00

Informacje dotyczące wirusa COVID-19

Szanowni Klienci!

W związku z sytuacją spowodowaną przez wirusa COVID-19 oraz w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, sugerujemy dokonywać zakupy przez nasz sklep internetowy. Poza wysyłką za pośrednictwem firm kurierskich, oferujemy także transport zakupionych towarów naszymi firmowymi samochodami.
W celu zachęcenia Państwa do składania zamówień przez internet, do końca marca obniżamy ceny za nasz firmowy transport o 50%. Preferencyjne ceny transportu oferujemy także do towarów zakupionych w stacjonarnym Centrum Ogrodniczym.

Sklep internetowy znajdą Państwo pod adresem: https://sklep.kalisiak.pl
Aby skorzystać z Transportu samochodem dostawczym w naszym sklepie internetowym należy się zalogować i podać adres dostawy przed zrobieniem zakupów.

Osoby, które zdecydują się odwiedzić nasze Centrum Ogrodnicze zachęcamy do dokonywania płatności za pomocą karty lub telefonu.

Jednocześnie informujemy, że w naszej firmie przestrzegamy zaleceń Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.


samochody

Godziny otwarcia w sezonie wiosennym

Wiosna coraz śmielej puka do naszego Centrum, w związku z czym powoli wydłużamy godziny otwarcia.
Na zakupy zapraszamy w godzinach:
poniedziałek-piątek 9.00-18.00
sobota 9.00-15.00