Aktualności

Nowości sezonu 2014

Sezon 2013 jest dopiero na półmetku ale my już myślimy nad tym, co przygotować dla Państwa w przyszłym sezonie. Możemy uchylić rąbka tajemnicy i przedstawić kilka roślin, które będą absolutnymi nowościami!

Black MambaSurfinia 'Black Mamba'

Roślina o dużych, grubych, czarnych kwiatach z lekkim połyskiem. Posiada półwzniosły pokrój i bardzo dobrze się krzewi. Kwitnie bardzo obficie. Wytrzymała - nie rozłamuje się jao roślina finalna. Świetnie nadaje się do kompozycji z innymi roślinami.

 

 

 

 

Champion RedPelargonia 'Champion'

Seria pelargonii włoskiego chodowcy uzyskana ze skrzyżowania pelargonii peltatum z zonale. W wyniku tego mamy pelargonię o pokroju półstojącym i półzwieszającym. Świetnie sprawdza się w każdych warunkach pogodowych. Jest odporna na upały i deszcz. Dostępne będą 4 odmiany: Red (czerwona, na zdjęciu), Neon (malinowa), Lila (jaskraworóżowa) i Single Red (ciemnoczerwona o pustyh wielkich kwiatach). Wszystkie te odmiany charakteryzują się intensywnym wzrostem, pięknym pokrojem i kwiatami o intensywnej barwie.

 

Frank HeadleyPelargonia 'Frank Headley'

Pelargonia o łososiowo-różowych kwiatach i niespotykanym zielono-białym ulistnieniu. Jest odporna na wysokie temperatury. Wymaga stanowiska słonecznego lub półcienistego. Charakteryzuje się bardzo silnym wzrostem i intensywnym kwitnieniem.

 

vancouverPelargonia 'Vancouver Centennial'

Pelargonia o intensywnym wzroście i charakterystycznym ulistnieniu w kształcie gwiazdek. Liście są brązowe z żółtym wykończeniem.